Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Krach vztahu! Vondráčková a Vojnar se rozešli: Petr exkluzivně promluvil pro eXtra.cz

Lucie Vondráčková a Petr Vojnar
Zdroj: profimedia
+ Další 4 fotografie
exkluzivně

A je to potvrzené! Lucie Vondráčková a Petr Vojnar definitivně netvoří pár. Zatímco do teď ani jeden z nich nechtěl spekulace o rozchodu komentovat, oblíbený moderátor se nyní rozhodl udělat za jejich vztahem definitivní tečku. Na přímý dotaz eXtra.cz odpověděl, že se již se zpěvačkou nevídá!

Jsou Petr Vojnar a Lucie Vondráčková stále spolu, nebo za svým vztahem již udělali definitivní tečku? To je otázka, která již řadu týdnů visí ve vzduchu. Ačkoli doteď ani jeden z nich nechtěl na tyto dotazy nejen novinářů, ale i fanoušků odpovědět a mnohdy je nechali zcela bez reakce, nyní se rozhoupal Petr Vojnar. Redakci eXtra.cz totiž neuniklo, že si na svém facebookovém profilu změnil svůj stav na nezadaný.

První slova o rozchodu

Na náš následný přímý dotaz, zda to máme brát tak, že už s Lucií Vondráčkovou netvoří pár, odpověděl bez obalu. “Když se ptáte, tak ano. Nějakou dobu už se nevídáme. Ale je to soukromá věc, víc k tomu říkat nechci,” sdělil váhavě Vojnar, který vysvětlil, proč si další detaily jejich rozchodu chce zatím nechat pro sebe.

“Na začátku vztahu a vůbec celkově jsem byl vždy ke všem přátelský, upřímný a otevřený, ale v poslední době a speciálně v tomto případě mi to moc štěstí nepřineslo. Možná někdy v budoucnu,” dodal Vojnar, který je tak po ročním vztahu s Lucií Vondráčkovou zase single.

Byli jako dva cizí lidé

Petr Vojnar a Lucie Vondráčková svůj vztah potvrdili loni v srpnu, v té době už spolu měli randit přibližně dva měsíce. Seznámit se měli během natáčení videoklipu rappera Raega, během kterého mělo dojít i k líbací scéně. Tam ale podle všeho ještě pověstná jiskra přeskočit neměla. Víc se sblížili až během natáčení Lucčina videoklipu, na kterém se sám Vojnar podílel.

Ačkoli oficiálně rozchod potvrdili až nyní, již řadu měsíců se spekuluje, že je jejich vztah minulostí. Divákům jednoho z dílů pořadu Máme rádi Česko, který se vysílal sice před několika týdny, ale natáčel se na konci listopadu, například neuniklo, že ačkoli tam byli jako pár, stáli vedle sebe jako dva cizí lidé. Neproběhla mezi nimi žádná interakce. To ale nic nemuselo znamenat. O Vondráčkové se totiž ví, že na veřejnosti nedává příliš velký průchod svým emocím. Zajímavé je, že se Vojnar rozhodl změnit svůj stav několik dní poté, kdy byla Vondráčková fotoreportéry Expres.cz vyfocena na procházce s hercem Gustavem Bubníkem. Je otázkou, zda právě snímky jeho dnes již expartnerky po boku cizího muže byly tou pomyslnou poslední tečkou, která ho donutila vyjít s pravdou ven.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy