Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Krach manželství po 30 letech: Herec Ivan Trojan se má rozvádět s manželkou Klárou

Ivan Trojan s manželkou Klárou.
Zdroj: herminapress.cz
+ Další 2 fotografie
Rozvod

Dlouho to vypadalo jako idylické manželství, které ale nyní spěje ke svému konci. Hvězdnému herci Ivanu Trojanovi (58) a Kláře Trojanové (51) podle informací Blesku krachuje manželství a mluví se i o rozvodu. V rodinném domě v Košířích má herec bydlet sám jen se svým psem. 

Zdá se, že třicet let trvajícímu manželství je u konce. Herec Ivan Trojan se má rozvádět se svou manželkou Klárou Pollertovou-Trojanovou. „Už několik měsíců spolu ani nežijí. Paní Klára, pokud vím, bydlí někde na Smíchově, a pan Ivan tu zůstal sám se psem,“ prozradil člověk ze sousedství Blesku.

Soused páru ještě dodal, že to byla Klára, která přišla s rozvodem. Oba už navíc v září u notáře vyřešili vypořádání společného majetku.

O krizi mluvil Trojan již před lety

Trojanovi patřili k nejstabilnějším párům českého showbyznysu, proto je možný rozvod překvapením. Naposledy se spolu na veřejnosti ukázali v únoru tohoto roku. O krizi ve vztahu se však Trojan již v roce 2014 rozpovídal v rozhovoru pro Novinky.

Především pokud přijde nějaká krize, a ta z devadesáti devíti procent přijde, nezapomenout na to, proč jste se brali a co bylo to hezké, co vás spojuje. A snažit se tu krizi překonat a vydržet, ne se při první příležitosti rozvádět. I my jsme si samozřejmě prošli krizí, ale protože naše manželství stojí na silných základech, oba jsme věřili, že to nemá a nesmí skončit,“ nechal se tehdy slyšet herec a odhalil, že krize dostihla i jejich manželství, a zřejmě trvala již nějaký čas.

Související články

Další články