Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Krach manželství Agátiny lásky Dopity: Za rozvodem s krásnou Terezou je nevěra, Mirek promluvil

+ Dalších 12 fotografií

Mirek Dopita se ještě nestihl rozvést se svou krásnou ženou Terezou, už přitom tvoří oficiální pár s matkou svého syna Kryšpína, Agátou Hanychovou. Byla dcera Veroniky Žilkové důvodem rozpadu jeho manželství? Podle informací eXtra ne. Nevěra v tom hrála ale velkou roli. Podvádět však paradoxně neměl Dopita. 

Zatímco Agáta Hanychová prožívala v posledních letech doslova vztahový maraton, otec jejího syna Kryšpína, Mirek Dopita, žil ve šťastném manželství, které s krásnou Terezou Halodovou uzavřel na konci dubna 2018.

Přistižená při nevěře

Přestože se jejich manželství zdálo být idylické, procestovali spolu kus světa a trvale bydleli na Bali, kde rodina Mirkovy stále ještě manželky vlastní hotel, před několika týdny oznámili, že jdou od sebe. Přitom jejich sociální sítě jsou dál plné společných zamilovaných fotografií. Shodou okolností k rozchodu došlo téměř ve stejnou dobu, kdy se s otcem své dcerky Rozárky, Jaromírem Soukupem, rozešla i Agáta. Ihned se tak rojily spekulace, že by za rozvodem Dopity mohla stát Hanychová, která vše kategoricky popřela. Podle informací eXtra.cz v tom ale přece jenom nevěra byla.

Nutno ale říct, že nevěrný nebyl Dopita, jehož avantýry před lety stály za rozchodem s Agátou, ale on měl být v pozici podváděného. „Mirek svou ženu strašně miloval. Byla pro něj vším. Pak jí ale přišel na nevěru. Ona paralelně s ním udržovala další vztah, což před časem prasklo a Mirka to zničilo,“ říká náš zdroj s tím, že útěchu měl Dopita hledat právě u Hanychové, se kterou v posledních letech navázal přátelský vztah. Jiskra přeskočila až ve chvíli, kdy byli singl oba a navzájem se po rozchodu podporovali.

Tereza Dopitovi Agátu přeje

To, že Tereza nechová ke svému stále ještě muži žádnou zášť, je zřejmé i ze smířlivého tónu, kterým komentuje jeho vztah s Hanychovou. „Jsem ráda, že to potvrdili. Hlavně kvůli Kryšpínovi. A osobně mě těší, že je o Mirka postaráno,“ řekla pro Expres.cz.

Hanychová o vztahu s Jaromírem Soukupem ještě prvního května:

K vyjádření jsme dali prostor jak Dopitovi, tak jeho stále ještě manželce Tereze. Zatímco Tereza nám do vydání článku neodpověděla, Mirek Dopita ano. Na náš přímý dotaz, zda je pravda, že důvodem jeho rozvodu byla nevěra ze strany jeho ženy, nám pouze stroze odpověděl: "Ano, je". Konkrétnější ale být nechtěl.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy