Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Krach lásky s Dopitou? Agáta vysvětlila, proč najednou Mirka neukazuje na každém patníku

Agáta Hanychová s Mirkem Dopitou.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Pavel Dvořák
+ Dalších 14 fotografií
REAKCE

Agáta Hanychová (38) se vyjádřila ke spekulaci některých lidí, kteří tvrdí, že její vztah s Mirkem Dopitou má už namále a že mu brzy dá kopačky. I po bouřlivém rozchodu s Jaromírem Soukupem (54) se ale díky jejímu vyjádření na Instagramu ukazuje, že na něj velkoryse bere ohledy a on že je příčinou, proč Aguš svou staronovou lásku neprezentuje od rána do večera.

Mirek Dopita je pořád má láska

„To, že se s někým nonstop nefotíte, neznamená, že spolu nejste. Jen třeba nechcete některým lidem ubližovat,“ reagovala influencerka Agáta Hanychová na drby z posledních dnů na svém Instagramu.

Zlé jazyky tvrdí, že slova o problémech a rozkolu mezi ní a Mirkem Dopitou, kterému kráska poslala virtuální srdíčko, roznáší někdo zhrzený, s kým ještě nedávno udržovala intenzivní styky.


Zdrcený Jaromír Soukup

Jestli tím myslí Jaromíra Soukupa, vůči němuž má Agáta ohledy, a proto se s Dopitou fotí co nejméně, a který se podle některých zdrojů stále trápí, přičemž je na první pohled vidět, jak ho rozchod zničil, zatímco jeho ex to pořád solidně sekne, to zůstává záhadou.

Nicméně je zřejmé, že Agáta si je velmi dobře vědoma, že ji s padlým mediálním magnátem navždy bude spojovat dcera Rozárka, tudíž s ním chce mít ty nejrozumnější možné vztahy.

Agáta se dala se svým někdejším partnerem Dopitou, s nímž má prvního potomka Kryšpína, znovu dohromady krátce po rozpadu předchozího vztahu. Neumí být sama, navíc Mirka už má z minulosti takzvaně „očuchaného“, ví, co od něj čekat, jaké jsou jeho plusy a minusy.

Takhle Agáta mluvila pro eXtra.cz o své lásce k Mirkovi Dopitovi:


Proto, když mu krachlo manželství a objevil se v Čechách, dalo logiku, že ti dva u sebe budou hledat vzájemnou oporu. A vypadá to, že jim láska jen kvete. Navzdory pochybovačům a šiřitelům neověřených zpráv…

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy