Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Výměna manželek StarDance 2019

Nejnovější kauzy

Krach cestovky má hořkou pachuť: Na letišti zemřela žena při čekání na zpáteční let

SMRT
Krach cestovní kanceláře Thomas Cook si vybrala krutou daň... Britka (67) zemřela v úterý odpoledne na letišti ve městě Reus ve španělském letovisku Costa Daurada. Stalo se tak při čekání na let zpátky do Velké Británie.

O smrti ženy informoval Daily Mirror. Šlo o turistku na dovolené, která si zaplatila pobyt právě se zkrachovalou cestovní kanceláří Thomas Cook. Z letiště Reus ji měl jeden z mnoha záchranných letů, které vypravila britská vláda, přepravit zpátky na britské ostrovy. K tomu ale už nedošlo…

Podle portálu žena zkolabovala na parkovišti před letištní halou. I přes včasnou pomoc se ženu nepodařilo zachránit. Smrt ženy prověřují vyšetřovatelé. Ve středu by měla proběhnout pitva, která odhalí přesnou příčinu úmrtí.

Cestovní kancelář Thomas Cook vyhlásila úpadek v noci na pondělí. Podle Daily Mirroru zasáhl bankrot cestovky 600 tisíc lidí.

Mohlo by vás zajímat

Další články