Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Krab si spletl intimní partie ženy s ústřicí a vlezl jí až…

Až se budete v létě slunit na písečné pláži, milé dámy, dejte si pozor, aby si vaši lasturku někdo nespletl s tou opravdovou. Zpráva o zvědavém krabovi ze Singapuru obletěla svět a baví internet.

Parta děvčat se patrně rozhodla, že si na jedné singapurské pláži zpříjemní den opalování bez plavek. To je na daném místě mimo jiné zakázané, a jak sami zjistíte, karma je opravdu zdarma.

Jedné z děvčat se to totiž opravdu nevyplatilo. Její vaginu si totiž spletl s ústřicemi nezbedný krab, který se vydal na lov. Ústřice totiž patří mezi běžnou krabí potravu, a jak se můžete sami přesvědčit, od ženských intimních partií nemají ústřice daleko.

Zmatený krab se tedy přichytil k dané dámě klepetem a chvilku tam visel, než zděšené dívce pomohla její kamarádka a kraba sundala. Dívka se bála, že by zvíře mohlo být jedovaté, a tak se pro jistotu vydala k lékaři. Zvíře jedovaté není, ale jeho štípnutí může na citlivějších místech vyvolat alergickou reakci.

Ovšem podle všeho to vypadá, že se dívka ze svého zážitku plně zotaví. Jak se zdá, opalování může skutečně být zdraví škodlivé a tohle děvče si asi příště rozmyslí, jestli si ty spoďáry na pláži sundá.

Související články

Další články