Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Krab bojovník: Ucvakl si vlastní klepeto, aby neskončil jako večeře na talíři! Co se stalo pak, bylo neuvěřitelné

Bojoval o svůj život!
Zdroj: instagram.com
Tenhle příběh je jen dalším důkazem toho, že jakákoliv zvířata, když cítí bolest a myslí si, že přichází jejich konec, jsou schopna bojovat o svůj život neskutečným způsobem. Muž jménem Jiuke se chystal na večeři pozřít kraba, ten se však rozhodl, že svůj boj o život nevzdá. Díky tomu také dostal šanci žít dál.

Čínští hosté v jedné z restaurací doslova žasli nad tím, jak se obyčejný krab pere o svůj vlastní život. Muž jménem Jiuke si objednal kraba a když mu jej číšník donesl a on se ho chystal sníst, tak si všiml, že krab se nehodlá jen tak vzdát.

Krab se odmítl stát potravou pro nenasytné lidi a rozhodl se, že než aby přišel o život, tak si ucvakne své vlastní klepeto. Přítomní hosté zůstali v naprostém úžasu. Krab měl být uvařen zaživa, ale nějakým způsobem se dostal z hrnce ven.

Pak se pokoušel utéct přes stůl a jeho útěku si všimli všichni ostatní u stolu. Za to, že se nehodlal vzdát si Jiuke řekl, že kraba nepozře a raději si ho vzal domů, kde se posléze krab stal domácím mazlíčkem a žije si spokojeně v akváriu. O kuriózním případu informoval DailyMail.

Související články

Další články