Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Kozy v Kameňáku: Extrémně obdařená kráska vyvenčí živá zvířata i své poklady!

+ Dalších 12 fotografií
V obci Kameňákov se opět budou dít věci. Tentokrát budou v hlavní roli ženská ňadra, a ne jen tak ledajaká, taková jste možná ještě neviděli. Obdařená blondýnka Angel Wicky (27) v obtažené košilce pasoucí živé kozy rozpoutá nevídaný zájem hlavně mezi fotbalisty, kteří se chystají na zápas. Prsa a fotbal budou v dalším díle komediálního seriálu Kameňák hlavními tématy, proto si ho nenechte ujít. Už dnes večer ve 20:20 na televizi Nova.

Obyvatelům Kameňákova se tentokrát naskytne pohled vskutku nevídaný! Neznámé blonďaté krásce, která pase kozy na kameňákovském hřišti, pánbůh v ženských partiích opravdu štědře nadělil. Kam se na ni hrabe místní trafikantka, která si v tomto ohledu také nemá na co stěžovat. Starosta Pepan nevěří svým očím. A co tomu teprve asi řeknou fotbalisté, kteří se do Kameňákova chystají na zápas?

Milouš má pro starostu další radu - Kameňákov by se měl sportovně zviditelnit, protože sport je dalším kritériem v soutěži o Pozitivní město roku. Navíc by to pozvedlo hrdost občanů na své město. Také Pepíkova sázková kancelář by si mohla přijít na své. Radnice tedy obnovuje činnost fotbalového klubu FC Kameňákov za sponzorského přispění nového mecenáše Fouska.

Po Veronice Žilkové, která ukázala v minulých dílech kalhotky, a Alici Bendové v negližé se můžete těšit na obdařenou Milušku Bittnerovou (41), kterou svými přednostmi zastíní neznámá blondýnka.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy