Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Kozy v Kameňáku: Extrémně obdařená kráska vyvenčí živá zvířata i své poklady!

+ Dalších 13 fotografií
V obci Kameňákov se opět budou dít věci. Tentokrát budou v hlavní roli ženská ňadra, a ne jen tak ledajaká, taková jste možná ještě neviděli. Obdařená blondýnka Angel Wicky (27) v obtažené košilce pasoucí živé kozy rozpoutá nevídaný zájem hlavně mezi fotbalisty, kteří se chystají na zápas. Prsa a fotbal budou v dalším díle komediálního seriálu Kameňák hlavními tématy, proto si ho nenechte ujít. Už dnes večer ve 20:20 na televizi Nova.

Obyvatelům Kameňákova se tentokrát naskytne pohled vskutku nevídaný! Neznámé blonďaté krásce, která pase kozy na kameňákovském hřišti, pánbůh v ženských partiích opravdu štědře nadělil. Kam se na ni hrabe místní trafikantka, která si v tomto ohledu také nemá na co stěžovat. Starosta Pepan nevěří svým očím. A co tomu teprve asi řeknou fotbalisté, kteří se do Kameňákova chystají na zápas?

Milouš má pro starostu další radu – Kameňákov by se měl sportovně zviditelnit, protože sport je dalším kritériem v soutěži o Pozitivní město roku. Navíc by to pozvedlo hrdost občanů na své město. Také Pepíkova sázková kancelář by si mohla přijít na své. Radnice tedy obnovuje činnost fotbalového klubu FC Kameňákov za sponzorského přispění nového mecenáše Fouska.

Po Veronice Žilkové, která ukázala v minulých dílech kalhotky, a Alici Bendovénegližé se můžete těšit na obdařenou Milušku Bittnerovou (41), kterou svými přednostmi zastíní neznámá blondýnka.

Související články

Další články