Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Kozma se stal podruhé otcem: Jeho partnerka Sarah porodila holčičku, dostala krásné jméno

David Kozma: Stal se podruhé otcem, dcera má krásné jméno
Zdroj: extra.cz/Renata Bušková
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
Porod

MMA zápasník David Kozma (31), který patří k nejzářivějším bijcům na české scéně, prožívá krásné chvilky. Jeho partnerka Sarah Tadesseová porodila holčičku, které dali společně jméno Antonie. O radostné novince informoval Kozma na svém Instagramu.

Tak Tonička je na světě! Klobouk dolů před Sarah, jak to parádně zvládla. Člověk si tam připadá hodně zbytečně, když tam jen tak sedí, kouká na ty bolesti a nemůže pomoct. Teď to ale naštěstí byla celkem rychlovka. Těším se, až si holky povezu domů. Miluji Vás,“ napsal k dojemné instagramové fotografii, na níž je David Kozma společně se svou partnerkou a jejich novorozenou dcerkou.

Holčička jménem Antonie se narodila 8. října kolem jedné hodiny odpolední.

Gratulace od kolegů

O tom, že pár čeká druhé dítě, se pyšný pár pochlubil v dubnu tohoto roku. „Tak v říjnu bude sranda,“ napsal tehdy bijec, jak informoval web iSport. Společně už mají dcerku Stellu.

Rozhovor s Kozmou

Od kolegů z Oktagonu se dvojice dočkala krásných zpráv. „Ouuuuu!!! Gratulace. Pozdravuj od nas paní Kozmičovou,“ napsal k fotce MMA zápasník Patrik Kincl. „Gratulace,“ připsal MMA zápasník Leo Brichta.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy