Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Kovy skončil před branami finále StarDance a Eben zase perlil: Vypadáš jako disko koule, smál se Kostkové

Zdroj: archiv
+ Dalších 15 fotografií
stardance
Dnes večer mohli diváci sledovat semifinále taneční soutěže StarDance. Podle lidí je nejsympatičtějším párem této série Matouš Ruml (34) a Natálie Otáhalová. Už příští týden v sobotu se utkají tři finálové páry a rozhodne se, kdo získá pomyslnou bronzovou medaili a který pár se utká o první místo. Dnes večer jsme se rozloučili s Kovym a tanečnicí Veronikou Liškovou.

Máme za sebou deváté kolo úspěšné taneční soutěže StarDance. I dnes večer moderátor Marek Eben perlil. „No jen jim řekni, co si o mně řekl,“ popichovala s úsměvem svého kolegu moderátorka Tereza Kostková (43).

„No řekl si, že vypadám jako disko koule,“ smála se Tereza, která sice na sobě měla stříbrné blýskající se šaty, ale jako koule rozhodně nepůsobila. Jako první zatancovala dvojice Matouš Ruml a Natálie Otáhalová.

Jejich mentorem byl Zdeněk Chlopčík, který má k tomuto páru vždy nejvíce připomínek.„Musím říct, že v tom slowfoxu si šel nádherně plynule a měkoučce. Skláním se před vámi, co jste tady předvedli,“ pěl chválu na taneční pár nejpřísnější porotce.

Jako další se na parketu předvedli herečka Veronika Kubařová a taneční partner Dominik. Porota oba tanečníky chválila za skvělou choreografii, ale Veronika schytala menší kritiku od Zdeňka Chlopčíka za chaos.

Richard Genzer (52) si poprvé všiml, že má Veronika ruce a za ty od něj herečka a tanečnice dostala vlastně největší pochvalu. Za největšího elegána na parketu byl tentokrát youtuber Kovy.

Veronika Lišková a Kovy si vysloužili pochvalu. „Když jste šli po těch schodech, tak to bylo lehounké a nádherné,“ začal chválit Chlopčík. „Kovy, to držení velmi dobré. Škoda, když jste šli ty krokové variace, tak to byl opět Hurvínek,“ nezněl porotce na konci svého hodnocení už tak optimisticky.

Největší kritiku sklidil Jakub Vágner a jeho tanečnice Míša. Obzvlášť Zdeněk Chlopčík si na nich smlsnul. Jakub Vágner si vedl po celou soutěž velmi dobře, ale tentokrát byl prý příliš prkenný. Na první pohled šlo vidět, že ho hodnocení poroty hodně mrzelo.

Bohužel i v tomto kole musel někdo vypadnout. Do ohnivé dvojky, která to měla na vlásku se dostal youtuber Kovy se svojí taneční partnerkou a herečka Veronika s Dominikem. Třetími finalisty se nakonec stali Veronika Kubařová a Dominik. Tentokrát jsme se tak rozloučili se sympatickým Kovym a jeho partnerkou Veronikou.

Mohlo by vás zajímat

Další články