Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Kovy ukázal přítele: Kdo je Miroslav Romaniv, se kterým je youtuber už půl roku šťastný

Kovy ukázal přítele: Kdo je Miroslav Romaniv, se kterým je youtuber už půl roku šťastný
Zdroj: archiv Kovyho a Miroslava Romaniva
+ Dalších 13 fotografií
láska
Youtuber Kovy (23) na sociálních sítích zveřejnil snímky, na nichž je společně se svým přítelem Miroslavem Romanivem. Lásku s pohledným stylistou tajil půl roku a nyní se s ní rozhodl pochlubit fanouškům. Víme, co je partner hvězdy posledního ročníku StarDance zač.

Když se Kovy pochlubil přítelem, fanoušci byli nadšení. Youtuber se ohledně své orientace rozpovídal ve videu už před dvěma lety a jeho příznivci od té doby netrpělivě čekali právě na chvíli, kdy se objeví s partnerem po boku.

Hvězda posledního ročníku StarDance se od slavných kolegů i od fanoušků dočkala spousty gratulací. Jen málokdo si nevšiml, že Miroslav Romaniv, se kterým je Kovy ve vztahu už půl roku, je velmi pohledný mladík.

Kdo je Miroslav Romaniv

Kovy je sice mladý, ale nikdo mu nemůže upřít, že je velmi inteligentní. Vybral si k sobě člověka, který je na tom stejně - Miroslav Romaniv vystudoval grafický design a volnou grafiku na umělecké škole. Živí se jako stylista a v oboru mu může v Česku jen málokdo konkurovat.

Během své kariéry Miroslav spolupracoval a i nadále spolupracuje se spoustou známých tváří a s nádhernými modelkami i modely. Nějakou dobu pracoval jako stylista a následně jako art director pro módní společnost ZOOT, nyní je fashion director pánského módního magazínu ForMen.

Tajná láska

Vztah s pohledným Miroslavem Romanivem tajil youtuber Kovy půl roku. Vzhledem k některým komentářům pod společnými snímky páru je ale jasné, že přátelé o lásce těchto dvou hrdliček věděli o mnoho dřív, než se o ní dozvěděli fanoušci. Ti přejí svému oblíbenci jediné - aby byl šťastný.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy