Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Kovové regály přináší celou řadu výhod. Zde najdete ty nejdůležitější

Kovové regály přináší celou řadu výhod. Zde najdete ty nejdůležitější
Zdroj: Majster regal

Co se týká regálů, můžete narazit v zásadě na tři základní materiály, které se k jejich výrobě používají. Jedná se o regály plastové, kovové a dřevěné. Každý z těchto materiálů má své plusy a mínusy, pro které si je lidé kupují. Největší oblibě se těší právě kovové regály, které nad ostatními materiály o něco vynikají. Jejich výhody si shrneme v tomto články.

Vysoká nosnost

Právě kovové regály se mohou pochlubit nejvyšší nosností ze všech ostatních materiálů. Bude to samozřejmě záviset na jejich provedení a velikosti. Při nákupu kovových regálů si pohlídejte, zda není třeba je ukotvit do zdi. Díky tomu získají regály vyšší stabilitu i nosnost. Nicméně vaše požadavky na nosnost mohou být splněny i bez nutnosti ukotvení regálu do zdi.

Stabilita

Kovové regály se vyznačují také větší stabilitou, než ty plastové nebo dřevěné. Pro dosažení ještě větší stability je vhodné umístit spodní regál co nejblíže k zemi. Nebo lze použít ukotvení do zdi, což oceníte zejména v případě, že k regálům mají přístup děti. Ty si totiž, když na něco nedosáhnou, poradí tím, že na regál vylezou. A to by v případě pádu regálu mohlo skončit tragicky. Aby se regály jen tak nepřevrhly, je dobré vyvážit rozložení předmětů na každé polici.

Variabilita

Můžete si vybrat z několika různých velikostí regálů – a to jak to výšky a šířky, ale také do hloubky. Díky tomu přizpůsobíte regály do každého prostoru, který máte k dispozici.

Majster Regal

Společnost Majster Regal nabízí celou škálu regálů, ze kterých můžete vybírat. Různá barva regálů, nosnost, velikosti – jak do hloubky, tak také do výšky a šířky, rohové regály, to vše se tu dá najít. S nabídkou vám rádi poradí zástupci společnosti prostřednictvím zákaznické linky, které problematice dobře rozumí a vědí, na co se vás mají ptát, abyste s koupí regálu získali přesně to, co potřebujete. Produkty této společnosti jsou velice kvalitní, o čemž svědčí také prodloužená záruka 5 let na všechny produkty Majster Regal.

Související články

Další články