Zamilovaným dopisům a romantickým schůzkám již dávno odzvonilo. Už ani maily nejsou v módě. Aplikace a telefony ovládly naprosto naše životy, ty sexuální hlavně. Chcete si tím jen okořenit váš vztah, nebo to berete jako náhradu za opravdický sex, plný vášně? To už je jen na vás! Rajcovní esemesky a fotky jsou prostě in!

Fotky se sexuální tematikou posílá mnoho lidí. Někteří se nad tím jen baví, další to berou zcela vážně a užívají si svobody, kterou jim tato komunikace nabízí. Češi jsou dokonce mistři v tomto oboru.

Zkušenosti s tímto stylem komunikace může potvrdit každý šestý člověk. Celkem dost lidí se za to stydí a budou vám tvrdit, že by takovou věc nikdy neudělali, že to je nepřípustné. Nevěřte jim! I ta nejvíce cudná holčina poslala svému nápadníkovi fotku svého nahého já.

Randění sice už není to, co bývalo, ale dnešní moderní technologie nabízejí jiné, zajímavější metody. Není populární oslovit svůj vysněný protějšek na ulici či v baru. Považuje se to za totální tabu, a ještě budete vypadat jako totální cvok! Alkoholické řádění v klubu se nepočítá!

Pokud jste potkali váš vyvolený protějšek v baru či restauraci, můžete si gratulovat. Máte opravdové štěstí! Rychlejší i snadnější cesta je prostě kliknout a psát. A pak posílat…

Pokud člověk už vztah má, není na škodu okořenit si ho právě sextingem. Zpestří to váš vztah a každý chlap rozhodně miluje, když mu žena posílá nemravné zprávy a návrhy. Není na tom nic špatného. Jen musíte najít hranici, čeho je moc a co už byste si neměla dovolit. Ne každý muž je zvědavý na vaše nadržené chvilky každý den.