Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Kouzelník Žito u diváků propadl: Denis Šafařík nezvládá kritiku, vyvádí jako malé dítě!

Zdroj: eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
dětina
Od nové vánoční pohádky Kouzelník Žito očekávali diváci mnoho. Možná právě to bylo důvodem, proč pro ně byla o Štědrém dni velkým zklamáním. Už během vysílání se na snímek Zdeňka Zelenky snesla taková vlna kritiky, jakou by jen málokdo čekal. Největší nálož od diváků dostali protagonisté hlavních postav Denis Šafařík (24) a Anna Kadeřávková (21).

Navzdory všem očekáváním byla nová vánoční pohádka pro diváky velkým zklamáním. Největší kritiku schytal Denis ŠafaříkAnnou Kadeřávkovou. Tito dva mladí herci se ujali hlavních rolí a jejich výkon byl podle diváků příšerný. Nadšená Anna se k pohádce na sociálních sítích vyjadřovala po dobu vysílání, Denis se pak opřel do všech, kteří na jeho herecký výkon nadávali.

Zatímco Anna Kadeřávková sdílela své nadšení a detaily z natáčení, internetem už kolovala hodnocení a drsná kritika filmu, ze kterého byli jeho tvůrci tak nadšení. Pohádka na serveru ČSFD nasbírala hodnocení pouhých 23 % a diváci si rozhodně nebrali servítky. „Úplně nejvíc mě iritovalo, že snad všichni herci kouleli očima, jak kdyby měli nějakou oční epidemii,“ komentuje snímek jeden z nich. „Představte si všechno, co je na novodobých pohádkách špatně. Přesně to samé najdete i zde. Dialogy strašné, herecké nevýkony k uzoufání, celek naprosto nevěrohodný,“ nešetřil ostrými slovy rozhořčený divák.

Denis Šafařík se v tak výrazné roli objevil poprvé a možná právě proto na kritiku diváků zareagoval poněkud přehnaně. „Vy, co nemůžete vystát mé špatné herectví, moji sexualitu a můj ošklivý vzhled – Vám přeji krásné Vánoce a hlavně veselejší život,“ sdělil Denis na Instagramu. Diváci ale pouze sdíleli se světem svůj názor na pohádku, která se pro ně stala i přes velkou propagaci propadákem.

Má vyjádření vlastního názoru znamenat, že mají diváci smutný život? Denis by se měl zamyslet nad tím, jak se vyjadřuje – jako Kouzelník Žito si moc sympatií nezískal a tímto prohlášením se divákům ukazuje jako rozmazlené dítě, které nedokáže ustát, že jeho první pořádný snímek pohořel. Denis se ujal menší role i ve snímku Zoufalé ženy dělají zoufalé věci. Ten na ČSFD nasbíral pouhých 22 %, kritika se na něj snášela ve velkém a vysloužil si příčku v žebříčku pěti nejhorších českých snímků roku 2018. K tomuto neúspěchu se tenkrát mladý herec nevyjádřil.

Související články

Další články