Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Kouzelník Žito opět na obrazovkách: Takhle Kadeřávková nezvládala drsnou kritiku

Zdroj: ČT
+ Dalších 20 fotografií
reakce
Od vánoční premiéry pohádky Kouzelník Žito uběhl už téměř rok. Premiéra loni na Štědrý den se ale moc nevyvedla. Pohádka Zdeňka Zelenky u diváku většinou propadla a vlna kritiky se svalila i na herce hlavních rolí Denise Šafaříka a Annu Kadeřávkovou. Ti se do haterů tvrdě pustili a jejich vánoční svátky se proměnily ve slovní přestřelky na sociální síti. Především do Aničky se lidé strefovali i pod příspěvky, které s pohádkou neměly nic společného.

Anna Kadeřávková přidala loni po Vánocích na Instagram nevinné video, kde má na hlavě korunku a nechává se líčit. S pohádkou Kouzelník Žito, která u diváků absolutně propadla, neměl její příspěvek vůbec nic společného. I tak se ale lidé začali ozývat s negativními komentáři a někteří uživatelé nešli daleko ani pro velmi vulgární výrazy.

Televizní diváci a příznivci pohádek Kouzelníka Žita nenávidí, zkritizovali na něm snad vše, co šlo. Kritika neobešla ani Kadeřávkovou, která se proti ní drsně ohradila. Svým prohlášením ale spíš přilila olej do ohně a odnáší si to ještě teď.

Herečka dala jasně najevo, že se jí kritika její pohádky nelíbí. Další uživatelé Instagramu se tak začali bouřit. „Absolutně nesneseš jakoukoliv negativní kritiku, proč se teda ptáš ostatních na názor?“ hořekuje naštvaný komentující.

V galerii naleznete kritiku, které teď mladá herečka musí kvůli roli princezny Adélky čelit. Některé komentáře jsou skutečně drsné.

Související články

Další články