Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Kouzelník Žito alias Denis Šafařík: Co jste nevěděli o novém objevu českého filmu?

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 19 fotografií
vycházející hvězda
V nové vánoční pohádce Kouzelník Žito se objeví spousta známých hvězd, například Anna Kadeřávková, Jiřina Bohdalová a Pavel Liška. Kromě hvězdné sestavy se nám v ní ale představí i nově objevený talent Denis Šafařík, který si zahrál právě Žita. Jde o první velkou filmovou roli tohoto mladého talentu a my jsme pro vás zjistili, co je vlastně Denis Šafařík zač!

Denis získal roli kouzelníka Žita ještě před dokončením třetího ročníku pražské AMU, kde studoval herectví alternativního a loutkového divadla. Jeho první velká filmová role je založena na legendě, která se vyprávěla už v patnáctém století a Žito je podle ní neskutečný dobrák. Jaký je ale jeho představitel Denis Šafařík?

Denis se narodil roku 1994 ve Vrchlabí. V dětství toužil hned po několika profesích – chtěl být tanečník baletu, prodavač v obchodě s uzeninami, kde pracovala jeho babička a ředitel loutkového divadla. Poslední možnost byla nakonec tou, která ho skutečně upoutala, a tak se vrhl do víru studií.

V případě Denise Šafaříka můžeme říct, že jde o skutečný multitalent. Kromě hraní totiž umí i zpívat, tančit a dokonce svede i akrobatické kreace. Mimo jiné se věnuje i poezii, kterou rád píše.

Před kamerou se Denis poprvé objevil ve studentském snímku Zlatá rybka. O něco větší roli pak dostal ve filmu Věčně tvá nevěrná, který se bohužel stal jedním z největších propadáků české kinematografie za letošní rok. Nyní se dočkal hlavní role v pohádce a ačkoliv nehraje prince, ale kouzelníka, už teď je jisté, že spousta malých divaček bude mít o Vánocích nový idol.

Související články

Další články