Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Kouzelné fotky matky s dcerkou: Monika Bagárová sladila čelenku s rozkošnou Rumiou

Kouzelné fotky matky s dcerkou: Monika Bagárová sladila čelenku s rozkošnou Rumiou
Zdroj: IG: @bagarovamonika / koláž eXtra
+ Dalších 15 fotografií
rozkošné
Monika Bagárová (26) se pyšní rozkošnou dcerkou Rumiou, kterou má s MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem (30). Často se oba na sociálních sítích chlubí krásnými fotkami, kde jejich dcerka spí nebo se směje. Zpěvačka a porotkyně letošní SuperStar přidala několik snímků, které rozněžní snad každou lidskou duši.

Porod v přímém přenosu letošní pěvecké show SuperStar se sice nekonal, zato bylo kvůli němu poupraveno fungování poroty ve velkém finále. Monika Bagárová porodila přesně mezi dvěma posledními díly a nemohla na živé vysílání finále dorazit. Seděla sice doma, ale štáb si poradil tak, že se vysílání zúčastnila v elektronické podobě.

Něžnost zachycená na fotkách

Monika se ráda pochlubí svou malou dcerkou Rumiou, která je naprosto k sežrání. Zpěvačka na svou sladkou holčičku často kouká, když spí nebo jen tak sleduje dění kolem sebe. I Moničin partner Mahkmud Muradov je z holčičky naprosto unešený a přidává podobné snímky.

V posledním příspěvku na Instagramu zpěvačky Bagárové jsou čtyři fotky, kde sobě a dceři sladila čelenky. Rumia se naprosto sladce usmívá. Krásnější fotky matky s dcerou snad nenajdete. Podívejte se sami.

Související články

Další články