Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Kouslo mě! To tvrdí Jakub (24), který brutálně mučil štěně: Podívejte, co s ním dělal

+ Další 4 fotografie
Kriminalisté z Prachatic vyšetřují případ bestiálního mučení psa. Třiadvacetiletý Jakub do psa kope a škrtí ho. Mladíkovi hrozí, že stráví dva roky ve vězení. Na internetu se za své jednání omluvil.

„Marley je u kamaráda už. Kdybych to mohl vrátit, tak to udělám, ale už to nejde. Ujely mi nervy a bohužel jen proto, že mě kousnul do nohy. Mrzí mě to,“ napsal na Facebook Jakub. A pak si smazal svůj facebookový profil.

Za bestiální mučení psa mu hrozí dva roky ve vězení. Otřesný případ už vyšetřují kriminalisté.

„Nejsi normální! Ten pes má zlomenou nohu a ty se k němu chováš jako ke kusu hadru. Kámo, to už není normální. Ten si to nezaslouží, ten za nic nemůže. Ten pes je dítě, ten neví, co po něm chceš,“ bránil pejska muž, který video natočil.

Jakub psa mučil, protože v bytě udělal hromádku. V další verzi ale Jakub tvrdí, že ho tři měsíce staré štěně labradora kouslo do nohy, a proto si zasloužilo trest.

„Zahájili jsme trestní řízení ve věci přečinu týrání zvířete. V případě prokázání viny hrozí pachateli trest odnětí svobody na 2 roky,“ řekla pro TV Nova mluvčí prachatických policistů Martina Joklová.

Podle našich informací je Marley nyní na veterinární stanici. Krvácí do břicha, má zlomené dvě packy a pánev, otok hlavy a podezření na otok mozku.

Související články

Další články