Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Kourtney Kardashian se prsila na Justina Biebera. Nevinná schůzka, nebo tajné randíčko?

Tímhle se Justin kochal.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Že by se nám začal tvořit nový hvězdný pár? Justin Bieber a jeho příležitostné zasouvačky už jsou legendární, ovšem po boku podobné celebrity se poměrně dlouho neobjevil. Kourtney Kardashian má navíc co nabídnout, a to také hned ukázala.

Zahraniční média mluví o osobní schůzce mezi Justinem Bieberem (22) a Kourtney Kardashian (37). Ač je mezi oběma značný věkový rozdíl, tak je třeba podotknout, že starší mašina Kardashian má stále co nabídnout.

Právě do klubu The Peppermint v samotném West Hollywoodu si vzala outfit, díky kterému si Justin její zbraně hned mohl prohlédnout. Nebyl to navíc jen nadupaný dekolt, ale rovnou takřka odhalené bradavky, kterými se mohl kochat.

Otázkou je, jak tahle schůzka skončila. Zda si oba dali jen pár drinků, nebo následně šli dělat i mnohem příjemnější věci. Přeci jen, na staré mašině se nejlépe jezdí a třeba na to přišel i samotný kanadský fenomén, který je proslulý spíše muchlovačkami s dívkami, kterým se v peněžence sotva ohřála občanka…

Související články

Další články