Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Kourtney Kardashian má zadeček jako dvacítka! Tenhle materiál Scott Disick měnit neměl!

Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie
Kardashianovi si podle všeho užívají sluníčka na Kostarice. Tahle rodinka často pořádá společné dovolené, a jak se v jejich reality show můžete podívat, je to vždycky velká švanda. Díky té letošní dovče se navíc můžete pokochat bonusem v podobě vystaveného pozadí nejstarší ze sester Kourtney! A rozhodně je na co se dívat!

"Nemyslím, že jste připraveni na tohle želé!" zní popisek k této fotce na Facebooku Kourtney Kardashian A svět z toho málem zešílel! Na tohle jsme opravdu připraveni nebyli! Kardashianky často vystavují své zadečky na odiv, ale tahle fotka se opravdu vydařila. Musíme uznat, že Kourtney je i ve svém věku a po třech dětech opravdu kus. Pro tohle pozadí by vraždil kdejaký teenager

Jenže to ale neplatí pro jejího manžela, věčného záletníka Scotta Disicka! Ten sice na společné dovolené pozadí své ženy chvíli obdivoval, ale pak se po hádce s Kourtneyinou sestrou Kim a mamkou Kris odebral raději na Miami, kde byl spatřen, jak si u bazénu užívá s modelkou J. Lynn. Scotte, Scotte, kam jsi dal rozum? Jenom úplný blázen by tenhle zadeček nechal plavat Mohlo by se také stát, že ti ty tvé zálety Kourtney už nebude trpět a nechá plavat tebe jednou provždy!

Související články

Další články