Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Koupil si její odpuštění? Růžička a jeho Maruška znovu na vlně lásky

+ Dalších 10 fotografií
Usmíření
I přesto, že to v posledních týdnech vypadalo na nehezký krach manželství, vše se nakonec v dobré obrací. Trenér Vladimíra Růžičky (55) s krásnou Marií (30) zase tvoří páreček. Slavný hokejový trenér opět vrká jako puberťák. Co ho usmíření stálo? To ví jen chomutovští vrabci na střeše hokejového stadionu.

Není to tak dávno, co to u Ružičků vypadalo na rozvod. Zdá se, že velká manželská krize je ale zažehnána a pár se k sobě opět vrátil. Manželství Vladimíra Růžičky a jeho mladší partnerky Marie dostalo pořádně zabrat, ale zase spolu tráví čas.

Mluvilo se o tom, že Vladimír nepřekousl manželčinu minulost, Maruška se živila jako tanečnice u tyče. Vladimír byl navíc terčem posměšků, když figuroval na každém dětinském selfíčku své ženy. To se ale nyní změnilo. Maruška se na chvíli vystěhovala, páreček si odpočinul a nakonec asi Vladimír zjistil, že mu rodina hodně chybí.

Marie zase chodí fandit na hokej. Dokonce na zápas vzala i roční dcerku Lejlu, která přišla tatínka také podpořit. Telenovela manželů tedy pokračuje a zdá se, že momentálně žádný rozchod nehrozí.

Vypovídá o tom i facebookový profil krásné Marušky. Nejdříve společné fotky mazala, teď se ale rodinné fotky vrací. Můžeme tak obdivovat společné rodinné foto s rozkošnou dcerou. Fotku navíc doplnila srdceryvným vzkazem na důkaz jejich lásky.

"Dělej to, co ve svém srdci cítíš, že je správné, kritizovat tě budou tak či onak. Svá rozhodnutí nemusíte nikomu vysvětlovat, ani je před nikým obhajovat. Je to VÁŠ ŽIVOT," napsala spokojená Marie.

Související články

Další články