Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

KOUPĚ ROKU: Tenhle fešák se opil na dovolené, a když se ráno probudil s kocovinou, nemohl uvěřit, za co v noci utratil MILION korun!

Zdroj: facebook.com
Zařádit si na party plné alkoholu a hudby je jedna věc, ale probudit se ráno a nést následky za své činy v opilosti je věc druhá. Svoje o tom ví mladý kluk Dave, který takhle v opilosti na Ibize udělal opravdu kup roku.

Mladý DJ Dave Little si chtěl udělat parádní dovolenou na Ibize. Vypravil se tam, aby si užil noční život plný nadupaných klubů na krásné Ibize. To však netušil, že až se ráno probudí, bude mít velký problém.

V noci to musela být pěkně velká party plná alkoholu, protože jinak si nedokáže nikdo vysvětlit, jak by mohl mladý DJ uskutečnit takovou koupi. Ráno se totiž vzbudil, a když se podíval na svůj mobil, úplně se zděsil. Zjistil totiž, že v noci, kdy byl opojen alkoholem, patrně nedopatřením koupil autobus za neuvěřitelný milion korun.

Ráno pro něj bylo opravdu krušné. Svůj nepříliš pěkný zážitek okamžitě sdílel na sociální síti, kde zaručeně pobavil. Neměl jsem žádný důvod autobus kupovat, teď sháním někoho, kdo by měl o něj zájem. Přiznal mladík.

No jo, v opilosti dělá člověk někdy opravdu zvláštní věci.

Související články

Další články