Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Koupání se želvami a opice na rameni: Monika Babišová si užívá divočinu

Zdroj: Archiv Moniky Babišové
+ Dalších 10 fotografií
relaxace
Monika Babišová (45) si jela odpočinout na dovolenou do Afriky. Zvolila jedny z nejvyhledávanějších zemí afrického kontinentu - Tanzanii a Zanzibar. Manželka Andreje Babiše si tak užívá nejen krásné pláže, průzračné moře a luxusní resort... Na vlastní kůži zažila, jaké to je, koupat se s vodními želvami nebo krmit opici přímo z ramene.

Tak trochu jiná dovolená! Na hony vzdálená od přeplněných pláží a ruchu civilizace.

Dámská jízda

Monika Babišová (45) vyrazila za pořádnou exotikou do Afriky a vzala s sebou příjemnou společnost – dceru Vivien. Té si za celý rok tolik neužije, jelikož Vivien studuje v zahraničí. Po ukončení zimního semestru si tedy obě dámy zabalily kufry a odjely si odpočinout do teplých krajin. Po delší době, kdy Babišová vyrážela na dovolené s partou či s manželem, tráví čas pouze v příjemné společnosti krásné dcery.

Ráj na zemi

Monika si v tamních parcích a akváriích skutečně užívá. Zkusila si nosit na rameni opici, krmit ji a také si zaplavala se želvami. Takový zážitek se poštěstí málokomu. Kromě dobrodružných výletů si manželka premiéra nemůže vynachválit místní dobrosrdečné a mírumilovné obyvatele, kteří se o ni a dceru starají jako o princezny. O plavbě na azurově modrém moři s občerstvením si Monika v Praze může nechat jenom zdát, a tak si užívá plnými doušky.

O Vánocích a během ledna doprovázela Monika svého manžela na několik oficiálních akcí a plesů. Slavnostní róby teď vyměnila za plavky a sluneční brýle. To Andrej Babiš (65) je stále v jednom kole. Momentálně řeší zrušení letů z Číny do České republiky kvůli hrozbě nákazy smrtícím koronavirem.

Související články

Další články