Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Koumák z Klatovska: Vymyslel si únos, aby nemusel být se žárlivou přítelkyní

Taky řešení...
Rozčilovala ho žárlivá přítelkyně a chtěl být chvíli sám. Muž (52) z Klatovska si proto vymyslel únos, odešel do práce a nevrátil se. Poslal i falešnou textovku, která působila jako od únosců. Jeho partnerka (47) tomu uvěřila a zalarmovala policisty, kteří ho záhy vypátrali.

Záhadné zmizení a výhružná SMS zpráva. Vše nasvědčovalo tomu, že jí unesli přítele, a tak okamžitě zalarmovala policisity. A to navzdory tomu, že v textovce stálo, aby strážce zákona v žádném případě nevolala, jinak se jí partner nevrátí.

Nakonec se ukázalo, že si muž únos vymyslel, aby si od žárlivé přítelkyně mohl na chvíli odpočinout. Ke kurióznímu případu došlo na Klatovsku.

„Vymyslel si únos, protože si potřeboval zařídit nějaké věci sám bez přítelkyně, která je hrozně žárlivá, a chtěl čas sám pro sebe. Přiznal se také, že si výhružnou SMS na mobil poslal sám,“ uvedla pro idnes.cz policejní mluvčí Dagmar Brožová.

Policie případ odložila, protože k žádném trestnému činu nedošlo.

Mohlo by vás zajímat

Další články