Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Koukni, jak si užíváme! Lucie Gelemová jako by se na dálku smála Dádě

Zdroj: archiv
+ Dalších 12 fotografií
TROJÚHELNÍK
Zatímco Dáda Patrasová (62) neprožívá nejjednodušší období poté, co bourala pod vlivem alkoholu, její manžel Felix Slováček (75) se svou partnerkou Lucií Gelemovou (36) jsou hodně vysmátí. Na svůj Instagram mladá milenka slavného saxofonisty umístila několik aktuálních snímků, které mohou Dádě pořádně nadzvednout mandle...

Dádá už tuší, že si svou jízdou pod vlivem, kdy nadýchala 2,5 promile a čelně havarovala, nadělala pořádné problémy. Kromě toho, že přišla o řidičák, jí teď hrozí odnětí svobody až na 3 roky. Těsně po nehodě se Felix nechal slyšet, že za Dádou má v plánu jet. Zřejmě spolu dlouze mluvili o jejím aktuálním problému, nakonec se ale Felix rozhodl, že svou stále manželku nechá v jejím průšvihu samotnou a se svou milenkou si vyrazí na hory.

A Lucie Gelemová ze snímků, kterými se pochlubila na svém Instagramu, působí hodně vysmátě Jako by snad na dálku vyslala Dádě vzkaz, že co si kdo zaseje, to si taky sklidí. Redakce eXtra.cz se snažila s Felixem spojit, nereagoval na telefonní hovory a jen SMS zprávou napsal, že k problému své ženy nemá co říct.

Související články

Další články