Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Podívejte se na Top 10 svateb roku 2017. Kdo všechno do toho loni praštil?

Podívejte se na Top 10 svateb roku 2017. Kdo všechno do toho loni praštil?
Zdroj:
Předchozí Další
+ Dalších 53 fotografií
Se svatbami se během roku 2017 roztrhl pytel. Do svatebního mundúru se letos navlékla zpěvačka Ewa Farna nebo moderátorka Adéla Banášová. Ze známých tváří mužského osazenstva do toho praštil třeba premiér Andrej Babiš či hokejový trenér Vladimír Růžička, ale tím výčet zdaleka nekončí...

Ewa Farna (24) a Martin Chobot (28)

Je tomu skutečně tak. Ewa Farna (24) se při své tělesné hmotnosti nasoukala do bílých šatů, což její gramáž ještě zvedlo. Ewa si s tím hlavu ale nelámala a veselku si se "svým" kytaristou po právu užila. S Martinem se Ewa zná už devět let, ale spolu jsou teprve čtyři roky. V minulosti to Evě nevyšlo třeba s Marcusem Tranem nebo Tomášem Klusem (31). Zpěvačka má holt slabost pro muzikanty.

Anna Linhartová (23) a "Stouny" Kameník

Herečce Anně Linhartové se podařilo svatbu dokonale utajit, stejně jako zpěvačce Ewě Farne. Provdala se za muže, kterému říká "Stouny" a příjmení si záhy změnila na Kameníková. Vdavky propálila tak, že si na sociální síť napsala k fotografii: „Čau, já jsem paní,“ a bylo jasno. Herečka měla jednoduché bílé šaty a spoustu družiček.

Adela Banášová (37) a Viktor Vincze (26)

Moderátorka Adela Banášová, která si vzala o deset let mladšího partnera, ke své veselce přistoupila jinak. Měla totiž dvě. Jednu utajenou a jednu pro veřejnost. Je si totiž vědoma zájmu široké veřejnosti. I přes dva obřady pompéznosti příliš nefandí. Žádná slavná kapela ani drahé jídlo. Pro tyhle dva byly důležité úplně jiné věci.

Andrej Babiš (63) a Monika Babišová (42)

I premiér Andrej Babiš (63) si letos vzal přítelkyni Moniku, a jelikož si potrpí na okatý luxus, pojal ji za ženu na farmě Čapí hnízdo. Naprosto vše bylo laděno do bílé barvy, pro kterou má Monika (43) slabost. Svatba proběhla za přítomnosti více než 200 hostů. Před obřadem spolu Monika a Andrej žili přes dvacet let a vychovali spolu dvě děti.

Vladimír Růžička (54) a Marie Pavlovská (28)

Další velkolepou svatbu má na svědomí bývalý trenér hokejové reprezentace Vladimír Růžička Vzal si bývalou striptérku Marii Paulinu, která je zřejmě víc v solárku než doma s malou dcerkou Lejlou. Svatba Marie Pauliny a Vladimíra Růžičky proběhla na zámku Červený Hrádek. Nechyběli bodyguardi, policie ani luxusní auta.

Libuška Vojtková (37) a Zdeněk Rohlíček (37)

Bývalá tanečnice Libuška Vojtková se vdala již potřetí Jejím vyvoleným je herec Zdeněk Rohlíček, který se typickému výběru Vojtkové vymyká. Předchozí partneři jeho milé byli především dlouhovlasí rockeři jako Daniel Hůlka nebo Pepa Vojtek. Tak třeba jí to do třetice všeho dobrého konečně vyjde.

Ondřej Soukup (66) a Lucia Šoralová (40)

Hudební skladatel si vzal svoji dlouholetou partnerku Luciu Šoralovou po více než třinácti letech společného soužití. Soukup (66) byl během vztahu se Šoralovou stále ženatý se svou někdejší manželkou Gábinou Osvaldovou, s níž má syna Františka. Ondřej Soukup se Šoralovou mají již děti dvě. Rebeku (5) a Ondřeje (2,5).

Pavel Zedníček (67) a Hanka Kousalová (54)

Herec a moderátor Pavel Zedníček je důkazem toho, že na svatbu není nikdy pozdě. Po dlouholetém vztahu si vzal svoji přítelkyni Hanku Kousalovou. Obřad probíhal na slunné Floridě Svatebčané byli bosí a oblečeni v romantických šatech. A oddával je syn Waldemara Matušky.

Markéta Procházková (31) a David Schimmer (35)

Od soutěže Tvoje tvář má známý hlas všichni vědí, kdo je Markéta Procházková Charismatická zpěvačka se provdala za svého tanečníka Davida Schimmera po třech letech známosti. Seznámili se jak jinak než v divadle. Před Davidem zpěvačka randila třeba se zpěvákem Tomášem Savkou nebo hercem Janem Medunou.

Hynek Čermák (44) a Veronika Macková (24)

Tak tohohle testosteronového chlápka by chtěla snad každá ženská. Herec Hynek Čermák je totiž chlap s velkým Ch. Dámy, máte smůlu. I Hynek už je v chomoutu Vzal si svoji o dvacet let mladší přítelkyni Veroniku Mackovou. "Ano" si řekli v kapli svaté Kláry v pražské Troji.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy