Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Koukalová si o anorexii trochu vymýšlí? To, že jedla jen snídani a tampony, je úplný nesmysl, vzkazuje trenér

Gábina Koukalová se rozhodla promluvit o anorexii.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 21 fotografií
Petr Koukal (32) a jeho manželka Gábina Koukalová (28) se rozhodli promluvit o anorexii a bulimii. Tyto nebezpečné choroby úspěšnou biatlonistku sužovaly. Biatlonový trenér Jindřich Šikola některá jejich tvrzení odmítá. Prý jsou to nesmysly.

Mladá fronta a zpravodajský portál idnes.cz spustily kampaň, která propaguje novou knihu o biatlonistce Gábině Koukalové (28). V knize mluví hodně její manžel Petr Koukal, který do detailu popisuje, jak se jeho paní přejídala a pak zvracela. Údajně dokonce spolkla lžičku a zvracela i osmkrát denně.

V knize mimo jiné zazní, že Gábina byla jen na snídani a pak jedla odličovací tampony namočené ve vodě. To je drastická technika, kterou používají třeba modelky.

Radiožurnálu se ozval trenér Jindřich Šikola, který Koukalovou vedl v juniorském věku. Nevíme ale, zda je to přímo ten trenér, který necitlivou poznámkou o obezitě měl u ní anorexii a bulimii spustit.

Šikola nevěří, že Koukalová jedla jen snídani a tampony. „Každý rozumný člověk, který prošel vrcholovým sportem, musí uznat, že to, že jedla akorát snídaně a že byla na nějakých těch tamponech, je úplný nesmysl, protože to by asi nikdy takhle nesportovala a nezávodila,“ řekl Šikola.

Odmítá, že by právě on její problémy nastartoval. „Jestli je to myšleno na mě? Opravdu si nejsem jistý, že bych to někdy do takového extempore dostal, protože to skoro vypadá, jako bych ji kvůli stravě šikanoval. Pokud si vzpomínám, tak jsem s ní zase tolik do styku nepřišel. Trénovala s rodiči, jeden rok s nimi byla na mistrovství světa, já jsem pak šel k ženám,“ popsal Šikola.

Související články

Další články