Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Koukalová prozradila intimnosti: Sex před závodem i ztráta panenství

Gábi není žádná stydlivka!
+ Dalších 24 fotografií
Biatlonistka Gabriela Koukalová (28) se snaží prezentovat vesele a bezstarostně, ale opak je pravdou. Nedávno přiznala, že se už deset let potýká s anorexií. Zdá se, že ji v životě uklidňuje jediné. Sex. V její knize najdeme totiž jednu peprnost za druhou. Koukalová se nezdráhala prozradit ani to, jak přišla o panenství a že si ráda užívala sex před závody.

Tak ta se tedy rozhodně nestydí. Biatlonistka Gabriela Koukalová se ve své nové knize vyjadřuje opravdu otevřeně. Prozradila dokonce, že má ráda sex před závody, i když se všeobecně ví, že se to dělat nemá. „Vím, že někteří trenéři neradi vidí, když se závodníci před výkonem vyčerpávají sexem, ale na to já nevěřím. Naopak si myslím, že ženám sex pomůže a dostane je do pohody. Pro mě je to dokonce něco jako meditace,“ prozradila.

Manžel Petr tedy o přísun sexu v době sezony rozhodně nepřišel a dalo mu asi dost práce plížit se do hotelového pokoje. Krásná sportovkyně na sebe práskla, i jaké bylo její úplně první milování. Její první láska se jmenovala Petr, který nosil dredy. Ten asi čekal, že je Gabriela v patnácti panna, ale nebyla.

První sex zažila s o dvanáct let starším kamarádem její sestry. „Vzal mě k sobě domů a tam se to stalo. Byl něžný, a i když ne žádný fešák, líbila se mi každá minuta,“ vzpomíná v knize. Navíc hned druhý den závodila a vyhrála. „Asi mi to moje poprvé prospělo. Nemohla jsem na to přestat myslet. Ne na něj, ale na TO,“ nestydí se Koukalová.

Snad ve své autobiografii s názvem Jiná neprozradila něco, co nechtěla. Informace z její knihy přinesl mimo jiné Blesk.cz.

Mohlo by vás zajímat

Další články