Vrcholová sportovkyně Gabriela Koukalová (28) zanechala své kariéry potom, co světu přiznala, že se deset let potýkala s anorexií a dost možná i bulimií. Nejen s tím se svěřila v nedávno vydané autobiografii s názvem Jiná. Že se sportem ale nesekla zcela, dokazuje její poslední zveřejněný snímek na Facebooku.

Na fotografii je Koukalová, která se snaží na minigolfu odpálit míček z manželova rozkroku. Účel byl zřejmě fanoušky rozesmát, ale to se bývalé biatlonistce nepodařilo ani náhodou. Pravděpodobně nečekala, že když k fotce napíše „Na sport jsem rozhodně nezanevřela, naopak! Zkouším objevovat i nové. První lekce minigolfu. Nic se mi nestalo, nic mě po tréninku nebolí, vše v pohodě,“ způsobí to tolik hněvu.

Místo chvály se stala terčem kritiky. „Jo a přijde i o druhou kouli. Blbec a blbka se hledali,“ naráží diskutér na Koukalovu prodělanou rakovinu varlat.

Za blbku byla Gabriela označena nejednou. „Ona by měla dostat ránu do hlavy, aby se přestala chovat jako blbka,“ opakuje hanlivé označení jiný „fanoušek“. „Jen na sebe chce upozornit a teď teprve tahá špínu. U mě klesla pod úroveň ležícího ho…,“ nezdráhá se kritizovat další účastník debaty.

„Raději panu manželovi něco uvař. Vypadá jak reklama na HLAD!!!!,“ tvrdí „odbornice“ na manželství. Koukalové se své příznivce rozesmát nepovedlo.