Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Koukalová a tanečník ze StarDance obviněni z nevěry: Rozhodilo nás to, řekli pro eXtra

Zdroj: Česká televize
+ Dalších 22 fotografií
sblížení
O tanečním páru Gabriela Koukalová (30) a Martin Prágr se v posledních dnech nemluví jenom v souvislosti se StarDance, ale také proto, že se začalo hojně spekulovat, zda k sobě tito dva nemají blízko i mimo taneční parket. I když bývalá biatlonistka stále dokola tvrdí, že její vztah s manželem Petrem Koukalem je ideální, na povrch se dostalo hodně důkazů o tom, že i když je Gábina vdaná, nic jí nebrání trávit hodně času se svým tanečníkem i potom, co tréninky skončí...

Podle informací webu expres.cz se Gábina během StarDance 2019 velmi sblížila se svým tanečním partnerem Martinem Prágrem. A prý za ním chodí i domů.

„Zatímco ostatní tanečníci po trénincích pospíchají ke svým rodinám a partnerům, Gábina chodí s Martinem Prágrem na masáže. Po jedné takové návštěvě ho odvezla domů a pak se dlouze loučili v autě,“ napsal web expres.cz.

Až pak prý Gábina jela za svým manželem a vysvětlovala mu, kde se vlastně zdržela. Redaktoři webu expres tvrdí, že Gábina byla u Martina Prágra hodinu! Co se tam dělo? Nacvičovali složité taneční kreace či něco jiného?

Martina Prágra i Gábinu Koukalovou jsme oslovili. „Úplně nás to rozhodilo. Máme přenos a musíme se soustředit. Vše řeší náš manažer. Já vám nic teď neřeknu. Soustředíme se na co nejlepší výkon. Vše vám řekne manažer, i to, zda podnikáme nějaké kroky,“ uvedl pro eXtra.cz taneční partner Koukalové Martin Prágr.

Zdá se tedy, že se oba nyní soustředí především na své večerní vystoupení. Jak se bude další vztah mezi těmito dvěma vyvíjet, ukáže až čas.

Související články

Další články