Nora Mojsejová (55) je pár týdnů na svobodě a už musí zase k soudu.

Bývalou kontroverzní podnikatelku, která si odseděla rok ve vyšetřovací vazbě, pustili na začátku října na svobodu. Pro Mojsejovou vězení působilo jako odtučňovací zájezd, takže se z něj vrátila o třicet kilo hubenější a o sto padesát vrásek starší. Žádná lázeňská sezona tím ale pro bývalou podnikatelku nezačala, protože slovenské soudy nestojí jako ty naše, intenzivně pracují na případu obřího daňového podvodu a Noru opět pozvaly k dalšímu stání.

Podle serveru Topky.sk se Mojsejová snažila vymluvit na psychické problémy (které jí sice nebránily v tom pařit v klubech první ligu), jenže měla smůlu. Soud se jejím výmluvám jen zasmál a nechal ji na stání eskortovat policií. Tam se bývalá hvězda neúspěšné reality show Šéfka musela podívat do očí bývalému společníkovi Františku Kabrheľovi s přezdívkou Versace, který ji obvinil z toho, že si od něj před šesti lety půjčila 853 tisíc eur (asi 26 milionů korun).

Topkám.sk se ale Mojsejová vyjádřila jasně. K žádné půjčce prý nikdy nedošlo, Nora je samozřejmě nevinná a Zeman není Jitrnice.