Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Kostnaté nohy jinak krásné Ivany Jirešové (40) rozdělily Česko: Je to opravdu taková hrůza?

Zdroj: Showpix
+ Dalších 10 fotografií
Ivana Jirešová (40) vždy platila za velice krásnou ženu. Čas ale běží neúprosně a podepisuje se na každém. Herečka ukázala nohy, které se ne každému líbí. Za lýtka vyhublé na kost ji mnozí pranýřují, zatímco jiní ji brání s tím, že po jednom dítěti už má na takové nedostatky nárok. Bez špetky nadsázky se dá říct, že nohy Jirešové rozdělily Česko!

Ivana Jirešová je stále půvabná, ale neúprosný běh času už se pomalu začíná podepisovat i na ní. Hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě se po delší době objevila ve společnosti. Na večírku ukázala nohy, které by podle mnohých měla schovat za mnohem delší šaty.

Nejenom přiznivci nekonečného seriálu z nemocničního prostředí se rozdělili na dva tábory. Spousta lidí si myslí, že by Jirešová měla ve svém věku být soudná a nevystavovat nohy v takovém stavu. Přece jenom je nutno podotknout, že to opravdu nebyl hezký pohled.

Druzí ale Jirešovou brání. Podle řady fanoušků má herečka nárok na nedostatky, když má za sebou jeden porod a vedle herectví je mámou na plný úvazek. Proto by si podle nich měli zlí jazykové nejapné narážky odpustit.

Musíme se Ivany zastat. Je sice pravdou, že šaty si mohla pořídit delší, ale musí se nechat, že ve čtyřiceti letech a po jednom dítěi má nárok nebýt dokonalá. Co si mysíte vy?

Související články

Další články