Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Kostnatá ručička Angeliny Jolie děsí: Schovává vážnou nemoc za falešný úsměv?

+ Dalších 45 fotografií
děsivá galerie
Herečka Angelina Jolie (44) byla zachycena během pózování na balkóně v Paříži, když fotila kampaň na nový parfém. Fotky oblíbené herečky okamžitě obletěly svět a rozdělily fanoušky na dva tábory. Jedni jsou toho názoru, že Angelina vypadá šťastně, je stále krásná a nic jí nechybí. Druzí ale bijí na poplach a upozorňují na její na kost vyhublé ručičky a tvrdí, že tohle rozhodně v pořádku není. Kde je tedy pravda?

V poslední době se v souvislosti s Angelinou Jolie neřeší nic jiného než její zdravotní stav. Už dlouhou dobu se spekuluje o tom, zda oblíbená herečka netrpí nějakou zákeřnou nemocí. Americký bulvár dokonce přišel s informacemi, že Angelina údajně neměla celý měsíc pozřít ani kus žvance.

Nejnovější fotky Angeliny opět rozdělily fanoušky na dva tábory. Herečka byla zachycena na balkóně v sexy negližé, jak pózuje kvůli kampani na nový parfém. Na první pohled působí Angelina vyrovnaně, sebejistě a šťastně.

Lidi ovšem zarazil hlavně detailní záběr hereččiných vyzáblých rukou. Tenounké ručičky působí až děsivě a přidávají pouze spekulacím o hereččině špatném zdravotním stavu. Samotná Angelina se nikdy oficiálně nevyjádřila k žádné ze zmíněných spekulací, takže kdo ví, kde je skutečně pravda.

Mohlo by vás zajímat

Další články