Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Kostková se ostře zastala taneční hvězdy Ulice a StarDance opouští Třeštíková s trapným komentářem

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 16 fotografií
STARDANCE
Máme za sebou další kolo taneční show StarDance. Herec Matouš Ruml (34), kterého diváci znají především ze seriálu Ulice, kde si zahrál učitele a následně manžela herecké kolegyně Patricie Solaříkové (28), si vysloužil od porotců tři desítky. Jediný Zdeněk Chlopčík (62) ohodnotil jeho tanec pouhými osmi body. To se nelíbilo moderátorce Tereze Kostkové (43) a Chlopčíkovi vynadala. Toto kolo taneční soutěž bohužel opouští Radka Třeštíková (38) a Tomáš Vořechovský.

Herce Matouše Rumla si televizní diváci pamatují jako Lexu ze sitcomu Comeback nebo jako Davida z nekonečného seriálu Ulice Nyní však bojuje v taneční show StarDance, kde mu byla jako taneční partnerka přidělena mladičká Natálie Otáhalová

Sama Natálie přiznává, že zpočátku to byl s Matoušem boj, ale nyní je to lepší a lepší. "Já musím říct, že každý nový tanec, který ho učím, tak už není jako ten první. Myslím si, že to se hodně změnilo," řekla po společném vystoupení Natálie.

Natálie a Matouš zatančili jive a od tří porotců si vytancovali deset bodů. Jediný Zdeněk Chlopčík dal tanečnímu páru osmičku. "Mně jdou ty rychlé tance lépe, protože tam není čas se dívat na to, jak vypadám," vtipkoval herec.

Naštvaná Kostková

Nízké body pro taneční dvojici Natálii a Matouše rozčílily moderátorku Terezu Kostkovou (43), která si neodpustila několik narážek na porotce Zdeňka Chlopčíka. "Aby ses nezbláznil. Ruka by ti upadla," vzkázala mu po jeho bodování.

To porotkyně Tatiana Drexler byla z jejich vystoupení nadšená. "To musí být hrozně napínavé tam stát a čekat, co my řekneme. Matouši, to bylo fantastické. Tohle mě fakt vzalo. Mě to bavilo, bylo to napínavé, mělo to změny a byl to jive," zhodnotila taneční pár.

Uražená Radka Třeštíková

Dnešní StarDance opustila spisovatelka Radka Třeštíková a taneční partner Tomáš Vořechovský Při závěrečné řeči bylo vidět, že je to oběma líto. Místo aby Třeštíková hrdě nesla prohru, tak si neodpustila trapný komentář.

"Vidím, že diváci postupně vyházeli všechny maminky. To má být asi znamení, abychom se vrátily zpátky domů vařit, prát a starat se o děti," okomentovala hlasování diváků Třeštíková. "Ten komentář si mohla paní Třeštíková odpustit," objevuje se v komentářích na sociálních sítích.

Související články

Další články