Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Kostková o plastikách: Herečka má na estetické operace jasný názor

Tereza Kostková v minulém ročníku překvapila krásným účesem.
Zdroj: profimedia
+ Další 4 fotografie
Názor

Herečka Tereza Kostková (45) rozhodně nezahálí. Když koronavirová situace dovolí, tak kromě účinkování v divadle se věnuje i natáčení. Jako jedna z ústředních postav se objeví i ve filmu V létě ti řeknu, jak se mám, který mapuje životy party čtyřicátníků, kteří se kamarádí od dětství a dodnes se potkávají už spolu se svými rodinami. Po letech se ale začínají objevovat tajemství, která jejich životy navždy změní. V rozhovoru v tiskové zprávě k filmu mimo jiné prozradila, jaký má názor na zkrášlující plastické operace, které její filmová postava podstoupí. 

Radikální řešení

V novém snímku V létě ti řeknu, jak se mám si Tereza Kostková zahrála roli Ivany, maminky dvou dětí, která se realizuje v domácnosti víc, než by bylo potřeba. I když se snaží, jak může, manžel se s ní chce rozvést paradoxně kvůli nedostatečné snaze. Zároveň si Terezina tragikomická postava začíná připouštět stárnutí, což vede k dalším urputným snahám a činům zachránit rodinu, aniž by si uvědomila, že méně znamená více.

Aby si filmová Ivana udržela manžela, rozhodne se podstoupit estetické zákroky, jak se k těmto procedurám staví sama herečka? "Jsem úplně na druhém břehu, co se týče zásahů do sebe," říká Tereza. "Nedělala bych určitě změny na sobě, abych ovlivnila a ohromila někoho druhého. Nabízí se to však samotnou dobou, ve které žijeme. Například generace mojí maminky nemohla jít řešit krizi plastickou chirurgií," nesouhlasí s postavou Ivany oblíbená herečka, podle které je takový radikální zákrok nešťastným rozhodnutím. "Ale vlastně, možná pro někoho to řešení je, že po zákroku rozkvete," připouští nakonec Tereza.

Ženy se poznají

"Myslím, že to všechny dobře známe a máme sklony dělat to samé co Ivana, všechno organizovat. Tady je to ale nakumulované ve velké míře tak, aby to bylo i komické," řekla herečka, která souhlasí s tím, že v Ivaně se možná uvidí mnoho českých žen. "Ve filmu je toho víc, my ženy to až takto neděláme, ale jednotlivé její myšlenkové pochody velmi dobře známe," dodává.

Film, ve kterém si oblíbená moderátorka taneční show StarDance zahrála, je natočen na motivy knižního bestselleru Evity Twardzik. Kromě Terezy Kostkové se v novém snímku objeví i Ondřej Sokol, Simona Babčáková nebo Anna Šišková.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy