Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Kosti POTAŽENÉ kůží a pohled do PRÁZDNA: Tohle jsou ti největší KOSTLIVCI z celého Hollywoodu!

Kosti POTAŽENÉ kůží a pohled do PRÁZDNA: Tohle jsou ti největší KOSTLIVCI z celého Hollywoodu!
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 20 fotografií
Zdravý životní styl je dobrá věc, ale nesmí se to zvrtnout. Těmto dámám by sousto navíc neuškodilo. Které herečky a modelky propadly zlé nemoci anorexii?

Hollywoodské hvězdy, ať se už jedná o herečky, nebo zpěvačky, se ženou za dokonalostí. Často se dřou hodiny v posilovnách, mají upravené jídelníčky, a to všechno jenom proto, aby vypadaly na titulcích předních časopisů dokonale a nezkritizoval je náhodou někdo v nějaké módní policii.

Bohužel většina z nich nezná zdravou míru hubnutí a sklouzává často k anorexii. Místo toho, aby zdravě jedly, tak pro jistotu nejí vůbec. Některé propadly hrůzné nemoci zvané anorexie a potácejí se s ní značnou částí svého života.

Mezi nejznámější anorektičky patří třeba Sarah Jessica Parker, která proslula rolí Carrie Bradshaw a od té doby byla neustále pod palbou médií a fotografů. Nezřízeně hubla a to se dost nepěkně podepsalo na její postavě. V současné době jí je přes padesát a všichni mají v živé paměti její vyhublé fotky rukou a nohou. Žilnaté prsty připomínající stařenu rozhodně nejsou to pravé ořechové.

Další známou vyhublinou je Denise Richards. Ta byla manželkou bouřliváka Charlieho Sheena, se kterým si užívala nekonečné party plné drog a alkoholu. Nakonec se však rozvedli, ale Charlie na ní nenechal nit suchou. Kvůli svým psychickým problémům a nátlaku ze strany manžela se stala z kdysi krásné ženské hubená troska.

Nejlépe nedopadla ani Tara Reid, která je známá svými nepodařenými plastikami, anorexií a bulimií. Časy, kdy fotila pro pánské magazíny, jsou dávno pryč. Nyní je na ni spíš smutný pohled.

Pirátka Keira Knightley přiznala anorexii, i když jí to tedy dlouho trvalo. V současné době je hodně vyhublá, ale je na tom podstatně lépe než její kolegyně.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy