Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Koště Josie zase na scéně! Déčkovou rádoby celebritu konečně zavřeli. V Británii kvůli tomu vyhlásí státní svátek

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Existence bytosti jménem Josie Cunningham (24) je stejně pozoruhodná jako narození dvouhlavého telete. Pohled je to odporný, ale stejně nemůžete odtrhnout oči a s otevřenou pusou fascinovaně jen zíráte. Tahle britská slavomanka teď na svoje chování konečně dojela.

Co tahle, to se ani nedá nazvat žena, vypustí z pusy, je teplý vzduch naprostých nesmyslů. Proslavila se před lety, když si od zdravotní pojišťovny vydyndala proplacení plastiky prsou, protože se narodila s malými, jak tedy ona říká – s nedostatkem prsní tkáně - a z toho měla nešťastnice traumata a deprese.

Rozruch způsobila také loni, když si umanula, že se stůj co stůj proslaví. Svoje místo našla v reality show bezmozků Big Brother, ale pak se nechala zbouchnout, pochopitelně nevěděla kým, a hrdě do světa prohlašovala, že klíďo píďo půjde na potrat, protože se celá říčná při cestě za slávou nějakým hloupým miminem nenechá zastavit

Pak si ale spočítala, že se jí finančně vyplatí, když si dítě nechá. Začala draze prodávat svoje fotky, a dokonce prodala i vstupenky na čumendu na svůj porod Smutná ale byla, když zjistila, že se jí narodí kluk

Tuhle modelku (!), prostitutku, slavomanku a trojnásobnou (!!) matku nesnáší celá Británie Teď se ale národ může alespoň na chvíli radovat. Plastikovou nádheru, která se očividně nechala šít stejným umělcem jako Donatella Versace (60), zavřeli. Sice jen na 24 hodin, ale i z toho má veřejnost pocit zadostiučinění.

Jak píší tamní média, bylo to kvůli stížnostem na její aktivity na Twitteru. Policie sice nechce zveřejnit žádné podrobnosti, protože jde prý o „komplikované šetření v rámci jejích aktivit na sociálních sítích“, ale zdá se, že Josie si pouštěla hubu na špacír a zřejmě plivala, kam neměla. Twitter jí pro jistotu zrušili. Má toho na krku hodně, ale že jí nakonec seberou kvůli Twitteru, to nečekal nikdo.

Každá země má svoji Josie, i u nás jedna taková rozjíždí kariéru, ale přesto prosíme Brity, když už ji nechtějí zavřít do ústavu, ať ji aspoň na svém ostrově izolují a v rámci přátelství mezi členskými státy Evropské unie nepouštějí přes hranice. Hrozí totiž, že by mohla být utracena.

Související články

Další články