Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Kosočtverec na skříňce! První česká Barbie EXKLUZIVNĚ: Chtěla jsem se zabít kvůli šikaně

+ Dalších 86 fotografií
přiznání
První česká Barbie Gabriel Jiráčková (18) má jasnou vizi toho, jak chce vypadat a rozhodla se promluvit o tom, jak moc si právě kvůli vzhledu musela vytrpět. I když ji lidé mají za hloupou blondýnu, která podstupuje nesmyslné plastiky, ve skutečnosti jde o velmi milou a inteligentní dívku, která se nebojí být jiná.

Gabriel Jiráčková (18) alias Lolota Bella neboli česká Barbie se dostala do povědomí lidí přibližně před rokem a půl jako první Češka, která se chce podobat panence Barbie a má v plánu podstupovat operace a zákroky, aby se jejímu vzhledu co nejvíce přiblížila.

Právě kvůli svému snu si tato pohledná mladá dáma vytrpěla urážky, nadávky a šikanu na půdě školy. Stala se terčem posměchu svých spolužáků, který postupně přerostl v drsnou šikanu. A to jak fyzickou, tak psychickou. Její spolužáci jí ničili osobní i školní věci, kreslili kosočtverce na skříňku.

Tahle holka rozhodně do party svých vrstevníků nezapadla. Horší to bylo, když došlo na fyzickou šikanu. Jeden spolužák údajně křehké blondýnce dokonce vyrval chomáč vlasů. A tak se Gabriel rozhodla, že si vytvoří svůj vlastní svět, díky kterému zapomene na každodenní trápení.

„Šlo o velmi drsnou formu psychické i fyzické šikany, která se den ode dne stupňovala a nebylo z ní cesty ven… Byla jsem na tom psychicky tak špatně, že jsem už asi v devíti letech chtěla svůj boj ukončit a sáhnout si na život. Zabránil mi v tom pouze strach o rodiče a posléze možnost domácího vzdělávání, které jsem poslední dva roky absolvovala. Díky Bohu se mi za minulostí podařilo udělat tlustou čáru a je ze mě o to silnější a vyspělejší člověk, kterého už jen tak něco nerozhodí.“

Na svůj profil napsala dojemný vzkaz, ve kterém naznačila, co má v plánu. Ráda by v budoucnu něco vydražila, pokud se stane dostatečně známou, a výtěžek by chtěla darovat právě na pomoc dětem, které si prochází podobným trápením, jaké má za sebou i ona sama.

Mohlo by vás zajímat

Další články