Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Korunový multimilionář Leoš Mareš: Rozsah jeho majetku vás zaskočí

Korunový multimilionář Leoš Mareš: Rozsah jeho majetku vás zaskočí
Zdroj: David Malík / CNC / Profimedia
+ Dalších 8 fotografií
Vlastnictví
O moderátoru Leoši Marešovi (44) se ví, že i když má za sebou velmi bouřlivý život, vždy si dokázal vydělat pro obyčejné smrtelníky nepředstavitelné peníze. Inkasoval a zase utratil minimálně desítky milionů korun, ne-li víc. Kolik peněz z toho má uložených v nemovitostech? Čísla vás nejspíš překvapí.

Leoš Mareš (44) žije život, který mu mnoho lidí potichu nejspíš závidí, ale s vyděláváním peněz přichází i velká zodpovědnost. Jistě by mohl utratit všechno za sportovní superauta, jenže multimilionáři obvykle raději investují i na horší časy. Například do nemovitostí.

Jak ale vyplývá z veřejně dostupných zdrojů, moderátor vlastní známý statek na jihu Čech, kam jezdil už s předchozí manželkou, k tomu malý dům na okraji Prahy, který získal před 25 lety od prarodičů, a také část po otci zděděného pozemku na Berounsku. Nic víc.

Tají něco?

Dříve obýval dvoupatrový byt na Praze 5 i s vířivkou na střeše, ten se ale pod jeho jménem na katastru nemovitostí neobjevuje, ani nic dalšího.

Leoši Marešovi se nedá upřít, že kromě zábavnosti je i chytrý, takže klidně může mít několik desítek bytů a pár domů a jen tak někdo se to nedozví. Bohatí lidé kolikrát schovávají své reality do firem, protože nechtějí, aby se o jejich majetku kdokoli jednoduše dozvěděl.

Exmanželka je na tom líp

Papírově na tom nicméně spíkr jako fyzická osoba na první pohled není o moc lépe než každý druhý, třetí Čech. To i jeho bývalá manželka Monika Marešová (Poslušná) (45) se může pyšnit dražším majetkem…

Související články

Další články