Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Korunní princ festivalu s tajemnou ženou: Od téhle krásky se Bartoška junior nehnul ani na krok

Festival Karlovy Vary 2022: Janek Bartoška dorazil po boku krásné Slovenky
Zdroj: extra.cz/Martin Procházka, koláž eXtra.cz
+ Dalších 25 fotografií
Doprovod

Jak už to tak bývá, festival v Karlových Varech se nemohl obejít bez krále v podobě Jiřího Bartošky (75) a korunního prince, coby hercova syna Janka (36). I ten dorazil na zahájení na červený koberec, zrak ale všichni přítomní upínali především na jeho doprovod. Ten mu dělala neznámá, avšak velice krásná blondýnka. A podle zjištění eXtra.cz je od našich východních sousedů.

Jedním z nejvíce diskutovaných párů na červeném koberci se bezesporu stal Janek Bartoška se svým doprovodem. Syn ředitele karlovarského festivalu Jiřího Bartošky dorazil na zahájení po boku neznámé společnice, na které mohli všichni přítomní oči nechat. Janka totiž nečekaně doprovázela překrásná blondýnka.

Nikdo z přítomných, snad jen kromě Bartošků, však netušil, o koho se jedná. Podle zjištění eXtra.cz je tajemná kráska původem ze Slovenska. Víc ale neprozradil ani sám Janek. Jedno je však jisté, nehnul se od ní ani na krok.

Všechno skvěle ladilo

A není se čemu divit. Neznámá Slovenka totiž vypadala opravdu skvostně. Mírně zlatavé šaty doplnila o stříbrné lodičky a psaníčko. Vyčesané vlasy daly vyniknout jejímu krásnému obličeji a labutí šíji. Prsa jí zakrývaly jen pruhy látky, které mírně prosvítaly. Všechno skvěle ladilo, dokonce i drobný pásek na šatech byl sladěn do stříbrné barvy.

Ať už tedy šlo o Jankovu přítelkyni, či nikoliv, jedno se jí musí nechat. Rozhodně syna ředitele festivalu reprezentovala naprosto perfektně! Nutno říct, že se postarala o jedno z nejpříjemnějších překvapení červeného koberce.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy