Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Korunku krásy vyměnila za prstýnek: Jak vypadaly zásnuby loňské Miss Czech Republic

Karolína se pochlubila zásnubním prstýnkem. "Budeme manželé!"
Zdroj: Se souhlasem Karolíny Kopíncové
+ Dalších 6 fotografií
Zásnuby

Modelka a nositelka titulu Miss Czech Republic 2020, nádherná Karolína Kopíncová, se pochlubila radostnou novinkou. Na instagramovém profilu ukázala zásnubní prstýnek s popiskem “Budeme manželé!” O ruku ji požádal její partner Radovan Surý. Pod příspěvkem se ihned strhla lavina gratulací, připojily se i modelky z celého světa. 

Krásná Karolína Kopíncová je již od sobotního večera loňskou královnou krásy. Svou korunku předala nové vítězce Krystyně Pyszkové. Nyní se pochlubila fotkou zásnubního prstýnku.

“A ještě jedna věc. Budeme manželé!”

K zásnubám došlo k Portoriku, kam Karolína vyrazila koncem loňského roku bojovat na finále Miss World 2021.

Finálový večer se ale delší dobu odkládal kvůli covidu. Karolína tom mluvila i s eXtra.cz. Původně se měl finálový večer odehrát už v roce 2020, poté ho odložili na prosinec 2021, ale kvůli nakažení některých účastnic i členů štábu se uskutečnil až v polovině března letošního roku. Na Miss World se Karolína umístila v TOP 12.

Právě při té příležitosti ji nejspíše její partner Radovan Surý doprovázel a zároveň i požádal o ruku. Zásnubami se nádherná Karolína pochlubila až nyní.

Pod příspěvkem se hned strhla lavina gratulací, k těm se připojily i modelky z celého světa. Mezi nimi nechyběla Karolína Kokešová, Natálie Kočendová a ze světových například Olivia Yace.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy