Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Korpulentní Ewa Farna se nasoukala do prapodivného pytle: Fanoušci ji hned otravují s dietou

Už i fanoušci?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 70 fotografií
Ewa Farna (24) to nemá v posledních dnech vůbec jednoduché. Koncerty, pracovní akce, pendluje mezi Polskem a Českem a očividně se jí to odráží na váze. Fanoušci za ní celou tu dobu stáli a oblíbenou zpěvačku hájili, teď je ale vše jinak.

Ewa Farna (24) je bezpochyby skvělá zpěvačka, která svými hity boří žebříčky hitparád jak u nás, tak v sousedním Polsku. Bohužel co se týče oblékání, je zpěvačka úplně mimo. Pravdou je, že občas má světlé chvilky a umí překvapit.

Na Silvestrovský večer si vybrala hned několik variant oblečení. Druhá varianta byly černé šaty a dlouhé zlato-černé sáčko na kterém pracovalo 5 lidí, jak se sama Ewa pochlubila na sociálních sítích. Zřejmě netušila jak zareagují fanoušci.

I když ji fanoušci dlouhou dobu podporovali a byli toho názoru, že je lepší holka krev a mléko než vyhublá kostra, je to minulost. Právě pod fotografií tohoto outfitu se jí ptali, zdali bude v roce 2018 držet nějakou dietu.

Co myslíte, měla by Ewa začít řešit svoji váhu a dřít na lepší postavě? Nebo je to nesmysl, a Ewa Farna je krásná i se svojí nadváhou?

Související články

Další články