Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Koronavirus zrušil dovolenou i Andreji Babišovi: Chtěl do Asie, teď doufá aspoň v Řecko

Koronavirus zrušil dovolenou i Andreji Babišovi: Chtěl do Asie, teď doufá aspoň v Řecko
Zdroj: archiv Andreje Babiše a Moniky Babišové
+ Dalších 6 fotografií
dovolená
Koronavirová epidemie překazila plány na dovolenou i premiérovi Andreji Babišovi (65). Ten chtěl původně relaxovat na Maledivách, už za to i zaplatil, ale podívá se tam nejdřív příští rok. Babiš se tak rozhodl udělat kompromis a doufá, že v srpnu vyjede aspoň do Řecka. Čechy přitom nabádá, aby zůstali doma a utráceli u tuzemských podnikatleů.

Andrej Babiš se chtěl slunit v asijském tropickém ráji, koronavirus mu ale plány překazil. Předseda vlády proto doufá, že se na konci prázdnin podívá aspoň do Řecka.

„Já jsem měl zaplacené Maledivy, to mi jako odložili o rok a teď mám zaplacené Řecko na srpen, tak jsem zvědav. Já si myslím, že by ty ostrovy mohly dobře fungovat," přiznal premiér webu Blesk.cz. Čechům ale radí, aby v létě zůstali doma a utráceli svoje peníze u tuzemských podnikatelů.

"My bychom hlavně rádi, aby zůstali doma, naši lidé utratí v zahraničí 70 miliard," podotkl Babiš.

Rodina

Že sám hodlá jet k Egejskému moři a ostatním doporučuje dovolenou v Česku, ale hlouběji nevysvětlil. Neuvedl ani, zda chce v létě relaxovat i s manželkou Monikou Babišovou (45), dcerou Vivien a synem Frederikem Monika s Vivien jezdí na dovolenou často před předsedy vlády.

A tady si přečtěte, kdy by se mohly začít uvolňovat opatření na hranicích.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy