Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Koronavirus ve světě celebrit: U těchto slavných osobností testy prokázaly Covid-19

Zdroj: HBO/Profimedia.cz/Showpix.cz
+ Dalších 9 fotografií
galerie
Sláva a peníze vám nezaručí, že zůstanete zdraví. Koronavirus zasahuje do života lidí po celé planetě, celebrity nevyjímaje. Prvním, kdo ohlásil nákazu nemocí Covid-19, byl Tom Hanks, který se spolu s manželkou nakazil v Austrálii. Kdo další nyní s nemocí bojuje?

Už téměř 350 000 lidí po celém světě se nakazilo novým koronavirem způsobujícím nemoc Covid-19 Mezi těmito lidmi jsou i slavné osobnosti, které běžně vídáme na obrazovkách či na společenských akcích.

Prvním slavným, který šel s pravdou o nákaze ven, byl Tom Hanks Herec i jeho manželka Rita Wilson se nakazili během natáčení v Austrálii. Testy u obou prokázaly nemoc Covid-19 a představitel Forresta Gumpa jejich cestu karanténou a léčbou ukazuje na svém Twitteru

Seznam se plní

Po Tomu Hanksovi a jeho ženě o nákaze koronavirem promluvila i Bond girl Olga Kurylenko Dalším nakaženým mezi slavnými pak byl Idris Elba, který ve videu řekl, že ačkoliv testy nemoc prokázaly, cítí se dobře a příznaky nemá. Na další slavné s koronavirem se podívejte v galerii.

Související články

Další články