Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Koronavirus v Tvoje tvář má známý hlas: Basiková je v klidu, ostatní jsou na tom hůř

Koronavirus v Tvoje tvář má známý hlas: Basiková je v klidu, ostatní jsou na tom hůř
Zdroj: Archiv TV Nova
+ Další 3 fotografie
NEMOC
Televize Nova musela přerušit natáčení pořadu Tvoje tvář má známý hlas kvůli šíření koronaviru a zatímco taková Bára Basiková (57) prodělala nemoc bez potíží, podle našich informací se ve štábu objevily i vážnější případy.

Strach v Tváři

Bára to měla lehké, ale ve štábu vím minimálně o dvou lidech, kteří mají náročnější průběh. Nebudu říkat jejich profese, ale je tam i hospitalizace v nemocnici a co vím, tak ti lidé mají samozřejmě strach o své zdraví,“ řekl eXtra.cz zdroj z televize.

Podle něj byla pravidla při natáčení letošního ročníku Tváře velmi přísná a pro některé až obtěžující. „Roušky se nosily povinně pořád, jen před kamerou na tu chvíli ne. A co to šlo, snažili se od sebe izolovat lidi. Ale koronaviru prostě zabránit nejde. Příští týden snad už začneme znovu natáčet,“ věří informátor.

Přerušené natáčení

„Potvrzujeme, že z důvodu šíření covidu-19 jsme se rozhodli nyní pozastavit natáčení show Tvoje tvář má známý hlas. Věříme, že brzy bude vše v pořádku a natáčení bude pokračovat,“ uvedl pro eXtra.cz PR koordinátor pořadu za TV Nova Vojtěch Boháček.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy