Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Počasí Jana Paurová Bohumín

Nejnovější kauzy

Koronavirus v Itálii vyděsil Čechy: Letiště v Praze zavedlo zvýšená opatření

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
covid-19
Koronaviru s názvem Covid-19 v Itálii k pondělnímu večeru podlehlo už celkem 7 osob. Nakažených je více než 220 lidí. S ohledem na tato čísla budou na letišti v Praze od úterní půlnoci zavedena opatření pro přílety z Itálie, prohlášení stojí na oficiálních twitterových stránkách.

O půlnoci začnou na letišti v Praze fungovat zvýšená bezpečnostní opatření pro přílety z Itálie. V nedalekém státu koronavirus s názvem Covid-19 zabil už 7 lidí a počet nakažených vystoupal na více než 220.

Pro pasažéry, kteří z Itálie přiletí do Česka, budou vyhrazeny gaty s cíleným screeningem a zvýšenými hygienickými opatřeními. Letiště na svém Twitteru informovalo, že je vůbec prvním na světě, které taková opatření pro přílety z Itálie přijímá.

Varování

Ministerstvo zahraničních věcí na svých stránkách během pondělního dne vydalo prohlášení, v němž varuje Čechy před vycestováním do zasažených oblastí. Případná karanténa by se mohla týkat i turistů, kteří by si tak svůj pobyt v zemi nepříjemně prodloužili.

Související články

Další články