Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Jediná dobrá zpráva z Itálie: Vyléčil se stařec ve věku 101 let

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
koronavirus
Koronavirus stále sužuje celou planetu a na úmrtích to nejvíc odnáší Itálie. I přes to, jaká je u nich situace, se najdou i dobré zprávy. Ačkoliv počet nakažených přesahuje desítky tisíc, vyléčení se najdou také. Mezi nimi je i stařec, kterému je 101 let.

V celém světě překročil počet nakažených koronavirem 600 tisíc a nemoci podlehlo víc než 27 tisíc pacientů. Itálie zažívá asi nejkrušnější období z celé Evropy, prakticky denně jim umírají desítky lidí, dokonce musí vybírat, koho dokážou zachránit a koho ne. I přes takové špatné zprávy se najdou i ty dobré.

Itálie má dobré zprávy

Pan P, jak je nazýván italskými médii, byl přijat do nemocnice v Rimini v severní Itálii. Stařečkovi je úctyhodných 101 let a ve čtvrtek opustil nemocnici s negativním testem na koronavirus. Gloria Lisi, která stojí v čele města Rimini, řekla, že jeho uzdravení dává naději těm ostatním.

"Pan P to zvládl. Rodina ho dovezla domů v pátek večer," uvedla Gloria. Pan P se narodil v roce 1919, a to za dob pandemie španělské chřipky, při které zemřely desítky milionů lidí. V minulosti se vyléčil i podobně starý Číňan

Související články

Další články