Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Koronavirus řádí na vládě: Mezi nakaženými je i ministr vnitra Jan Hamáček

Koronavirus řádí na vládě: Mezi nakaženými je i ministr vnitra Jan Hamáček
Zdroj: reprofoto
Koronavirus
Další z řady politiků se nakazil koronavirem. Pozitivní testy se prokázaly u ministra vnitra Jana Hamáčka. Na testy šel poté, co přišel do kontaktu s nakaženým ministrem zemědělství Miroslavem Tomanem.

V České republice raketově stoupají počty nakažených koronavirem V současné chvíli je v zemi 113 219 aktivních případů, mezi nimiž je nyní i ministr vnitra Jan Hamáček

Že se u vicepremiéra potvrdila nákaza koronavirem, řekla mluvčí ČSSD. Hamáček zamířil na testy poté, co přišel do kontaktu s ministrem zemědělství Miroslavem Tomanem. U ministra zemědělství se nákaza potvrdila minulý týden, kvůli čemuž bylo několik dalších ministrů v karanténě.

Nákazu koronavirem potvrdil i samotný ministr vnitra. "Ano, mám bohužel také koronavirus, testy na COVID-19 potvrdily, že jsem pozitivní," napsal Hamáček. "Pravděpodobně jsem se nakazil na jednání s ministrem zemědělství," pokračoval. "Jsem doma v izolaci, ale pracuji dál online, včetně jednání vlády," vysvětlil. "Prosím, dávejte na sebe pozor," vyzval veřejnost na závěr.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy