Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Koronavirus řádí na vládě: Mezi nakaženými je i ministr vnitra Jan Hamáček

Koronavirus
Další z řady politiků se nakazil koronavirem. Pozitivní testy se prokázaly u ministra vnitra Jana Hamáčka. Na testy šel poté, co přišel do kontaktu s nakaženým ministrem zemědělství Miroslavem Tomanem.

V České republice raketově stoupají počty nakažených koronavirem. V současné chvíli je v zemi 113 219 aktivních případů, mezi nimiž je nyní i ministr vnitra Jan Hamáček.

Že se u vicepremiéra potvrdila nákaza koronavirem, řekla mluvčí ČSSD. Hamáček zamířil na testy poté, co přišel do kontaktu s ministrem zemědělství Miroslavem Tomanem. U ministra zemědělství se nákaza potvrdila minulý týden, kvůli čemuž bylo několik dalších ministrů v karanténě.

Nákazu koronavirem potvrdil i samotný ministr vnitra. „Ano, mám bohužel také koronavirus, testy na COVID-19 potvrdily, že jsem pozitivní,“ napsal Hamáček. „Pravděpodobně jsem se nakazil na jednání s ministrem zemědělství,“ pokračoval. „Jsem doma v izolaci, ale pracuji dál online, včetně jednání vlády,“ vysvětlil. „Prosím, dávejte na sebe pozor,“ vyzval veřejnost na závěr.

Související články

Další články