Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Koronavirus u Vémolových: Lela Ceterová popsala současný stav dcery

Koronavirus u Vémolových: Lela Ceterová popsala současný stav dcery
Zdroj:
+ Dalších 18 fotografií
zdravotní stav
Celá rodina MMA zápasníka Karlose Vémoly (35) prožívala těžké chvíle, protože se nakazili koronavirem. Naštěstí už je na tom dcerka Karlose a jeho partnerky Lely Ceterové (30) mnohem lépe. Maminka maličké Lili měla velký strach nejen o ni a o sebe, ale také o svého 'Terminátora'. Ceterová si teď může oddechnout, protože je zřejmě to nejhorší za nimi.

"Den šestý. Jak já jsem ráda, že už nemáme teplotu," oddychla si maminka Lela Ceterová a natočila maličkou Lili, jak si hraje. U Vémolových byl potvrzen koronavirus už na začátku týdne a vypadalo to, že s malou budou muset i do nemocnice.

Unavená Lela si může oddychnout

Osmiměsíční holčička se potýkala s vysokými horečkami. Pro Ceterovou byly její bolesti hlavy a hrdla společně s kašlem úplné nic oproti čtyřicítkám, které měla její dcera. Nakonec však mohou rodiče zůstat klidní. Lela každý den informovala o tom, jaký je její i Lilinky zdravotní stav a dříve i přiznala, že je jako přejetá válcem a potřebovala by se pořádně vyspat.

"Cítím se, jako kdyby mi po těle přejel nějaký válec. Ale my mámy si nikdy nemůžeme přiznat, že jsme nemocné a že nám něco je," zavtipkovala na Instagramu Lela.

Koronavirus u Vémolových

Dobře známý MMA zápasník Karlos ‚Terminátor‘ Vémola už na začátku týdne přišel s nepěknou novinkou o tom, že se nakazil koronavirem. A protože se nakazily i jeho holky – Lela s maličkou Lilinkou – na zápas s Václavem Mikuláškem, známým také pod přezdívkou Baba Jaga, nemá ani pomyšlení.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy