Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Koronavirus se nebezpečně šíří: Do karantény musela být umístěna výletní loď plná lidí

Zdroj: profimedia
+ Dalších 6 fotografií
Koronavirus
Nebezpečný koronavirus se říší ohromnou rychlostí. Během 24 hodin podlehlo chorobě 66 lidí a to je o dva více než v pondělí. Celkový počet obětí se už pomalu blíží k pěti stům. V Japonsku dokonce musela být do karantény umístěna výletní loď plná cestujících, protože se na palubě zjistila přítomnost koronaviru.

V Číně se rozšířila nebezpečná nákaza koronavirus a pomalu se rozšiřuje dál do světa. Zákeřná choroba si vyžádala už nejméně 493 životů. Koronavirem se nakazilo přes 24 tisíc lidí a čísla neustále stoupají.

V japonské Jokohamě musela zakotvit výletní loď Diamond Princess, protože se na palubě prokázala přítomnost nebezpečné choroby. Nejprve byl koronavirus potvrzen u jednoho cestujícího a později se ukázalo, že je na palubě hned deset nakažených pasažérů.

Plavidlo bylo ihned umístěno do karantény a nikdo nesmí opustit palubu. Portál CNN uvádí, že cestující se musí na lodi zdržet po dobu čtrnácti dní.

Související články

Další články